NMG S.A.

Efektywne innowacje

NMG tworzy zespół doświadczonych profesjonalistów, dzięki którym potrafimy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Każdy projekt to dla nas nowe inspirujące wyzwanie. W oparciu o wiedzę naszych pracowników i oczekiwania klientów, stale rozwijamy ofertę i dostępne produkty. Misją NMG jest tworzenie, promocja i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań informatycznych ułatwiających zrównoważony rozwój prywatnych przedsiębiorstw oraz jednostek sektora finansów publicznych.

Rozwiązania na miarę

Autorskie oprogramowanie tworzone przez naszych specjalistów znajduje swoje zastosowanie zarówno w ponadnarodowych korporacjach jak i u odbiorców indywidualnych. Zadowolenie klienta to nasz podstawowy cel, dlatego stawiamy na budowanie trwałych relacji udzielając wsparcia w eksploatacji oraz utrzymaniu wdrożonych systemów. Bezpośredni kontakt ułatwiają nasze biura w Bydgoszczy, Warszawie i Bytomiu. Specjalizujemy się w tworzeniu kompletnych rozwiązań informatycznych- od koncepcji po wdrożenie. Cechuje nas elastyczność typowa dla małych, dynamicznych firm, połączona z wiedzą i doświadczeniem charakterystycznymi dla dużych korporacji.

Współpraca dla rozwoju

By maksymalnie wykorzystać swój potencjał NMG SA współpracuje z uznanymi jednostkami naukowymi: Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Politechniką Śląską oraz Uniwersytetem Technologiczno- Przyrodniczym w Bydgoszczy. Dążenie do ciągłego rozwoju sprawiło iż spółka jest w trakcie budowy własnego Centrum Badawczo-Rozwojowego. W styczniu 2018 roku zainaugurował także swoje działanie nowy software house spółki w którym prowadzone są prace rozwojowe nad nowymi produktami i technologiami.

Przewaga nad konkurencją

Najważniejszym dowodem naszego sukcesu jest długa lista klientów, którzy zaufali NMG i z którymi nadal współpracujemy. Dostarczamy im narzędzia pozwalające na uzyskanie przewagi nad rynkowymi konkurentami. To dzięki nim i w oparciu o ich potrzeby możemy dalej rozwijać nasze produkty.

Aktualności

 • 08.02.2018

  Poszukujemy Generalnego Wykonawcy budowy budynku Centrum Badawczo – Rozwojowego NMG S.A.

  Przedmiotem zamówienia jest wybór Generalnego Wykonawcy budowy budynku biurowego o pow...

 • 23.01.2018

  NMG S.A. na III Seminarium „Klastry, Spółdzielnie i Wirtualne Elektrownie w Polsce”

  Zapraszamy do udziału w spotkaniu ekspertów reprezentujących sektor energetyczny oraz rynek O...

 • 24.10.2017

  Warsztaty Amoniakalne w Łysomicach

  W dniach 19-20 października, w Hotelu Rubbens & Monet w Łysomicach koło Torunia, odbyły się VII...

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

Znajdziemy najwłaściwsze rozwiązania informatyczne dla prowadzonej przez Ciebie działalności. Rozwijaj swój biznes korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia.

+48 52 370 34 00 nmg@nmg.pl Zobacz więcej